Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: source w ramowka_api_getVideo_newPlayPuls() (linia 58 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/ramowka_api/ramowka_api.module).
  • Notice: Undefined index: screenshot w ramowka_api_getVideo_newPlayPuls() (linia 59 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/ramowka_api/ramowka_api.module).

O filmie

1993, reż.Robert Harmon
Wyst. Jean-Claude Van Damme, Kieran Culkin, Rosanna Arquette, Ted Levine

Film przedstawia historię zbiegłego ze Środkowego Zachodu więzienia - Sama Gillena (Jean-Claude Van Damme) i jego wspólnika. Mężczyzna pomaga pięknej, młodej wdowie Clydie (Rosanna Arquette) i jej dzieciom stawić opór bezwzględnemu przedsiębiorcy budowlanemu, który chce ich wyrzucić z domu i przejąć cenny grunt. Ścigany przez policję i niebezpiecznych płatnych zabójców, Sam gotów jest podjąć szaleńczą walkę o przetrwanie. Ryzykując wszystko, postanawia ukrywać się na terenie należącym do Clyde i zrobić wszystko, aby ochronić jej rodzinę.. Czy mu się uda?
„ Uciec, ale dokąd” to świetna propozycja zarówno dla wszystkich fanów mocnego i pełnego wrażeń kina sensacyjnego, jak i zwolenników filmów z elementami romantyzmu.