Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: source w ramowka_api_getVideo_newPlayPuls() (linia 58 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/ramowka_api/ramowka_api.module).
  • Notice: Undefined index: screenshot w ramowka_api_getVideo_newPlayPuls() (linia 59 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/ramowka_api/ramowka_api.module).
  • Notice: Undefined index: und w api2_getImages() (linia 45 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/provys_importer/provys_importer.module).
  • Notice: Undefined index: und w api2_getImages() (linia 45 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/provys_importer/provys_importer.module).

O filmie

2021, reż.Asif Akbar
Wyst. Aris Mejias, Brendan Fehr, Gianni Capaldi, Jeff Fahey, Mickey Rourke, White Michael Jai

James Baker (Michael Jai White) to były agent, który cierpi na zespół stresu pourazowego. Po nieudanej misji mężczyzna postanawia powrócić do ukochanej rodziny. Szybko okazuje się, że po powrocie do domu czeka go kolejne wymagające i niebezpieczne wyzwanie. Jego bliscy odkrywają bowiem, że w ich domu ktoś ukrył ogromną sumę pieniędzy. Wkrótce okazuje się, że za wszystkim stoi niejaki Johnny (Mickey Rourke), który właśnie wyszedł z więzienia. Zanim tam trafił ukrył pieniądze w różnych skrytkach, a jedną z nich okazał się właśnie dom rodziny Jamesa. Teraz przy pomocy swoich znajomych po fachu próbuje odzyskać gotówkę. Aby to zrobić, przestępca wpada na pomysł, żeby porwać córkę Jamesa. Od tej pory James rozpoczyna niebezpieczny wyścig z czasem, w którym stawką jest życie jego ukochanej córki. Mężczyzna nie cofnie się przed niczym… Jednak czy wszystko pójdzie zgodnie z planem?
Przygotuj się na film pełen emocji!