Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: source w ramowka_api_getVideo_newPlayPuls() (linia 58 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/ramowka_api/ramowka_api.module).
  • Notice: Undefined index: screenshot w ramowka_api_getVideo_newPlayPuls() (linia 59 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/ramowka_api/ramowka_api.module).

O filmie

2006, reż.Sylvester Stallone
Wyst. Antonio Tarver, Burt Young, Geraldine Hughes, Sylvester Stallone

Szósta część przygód najsłynniejszego filmowego boksera na świecie! Rocky Balboa w boksie osiągnął już wszystko i przeszedł na zasłużoną emeryturę – czy będzie w stanie ponownie powrócić na ring? W głównej roli – niezrównany Sylvester Stallone.
Rocky Balboa (Sylvester Stallone) to 50-letni bokser, który już dawno zakończył swoją karierę. Podczas emerytury skupia się na prowadzeniu niewielkiej restauracji „U Adrian”, dbaniu o nagrobek swojej zmarłej przed laty żony oraz na sparingach z mało znanymi zawodnikami. W świecie boksu popularnością cieszy się Mason „The Line” Dixon (Antonio Tarver), bardzo utalentowany, ale niezbyt lubiany przez publiczność. Pewnego dnia jedna ze stacji telewizyjnych przeprowadza symulację, w której były i obecny mistrz pięściarstwa stają do wspólnego pojedynku. Wirtualny triumf Rocky’ego sprawia, że zbulwersowany Dixon postanawia wyzwać go na pojedynek w prawdziwym świecie. Balboa ponownie powraca na ring i rozpoczyna wycieńczające treningi do być może ostatniego pojedynku w swoim życiu. Czy legendzie boksu uda się pokonać młodego, aspirującego pięściarza?