O serialu

2022

Któż z nas nie zna Smerfów - małych (wzrostu trzech jabłek!) niebieskich mieszkańców malowniczej wioski położonej w głębi lasu? Na przygodach Papy Smerfa, Smerfetki, Ważniaka, Osiłka i wielu innych dzielnych Smerfów wychowują się kolejne pokolenia dzieci. I choć mijają kolejne dziesięciolecia, Smerfy w ogóle się nie starzeją - podobnie jak czarnoksiężnik Gargamel, który od lat próbuje je złapać.

Co się działo w poprzednich sezonach?

W najbliższym odcinku

Król Symfonion porywa orkiestrę smerfików. Chce ją zainstalować w swoich organach. Smerfy ruszają maluchom na ratunek. Innym razem, Złośnik Smerfuś nie może usnąć bez przytulanki. Gargamel, który także cierpi na bezsenność, rzuca na siebie czar. We śnie trafia do wioski smerfów, wywołując panikę. Pies Pieszczoch i miś Złośnika, który zmienił się w dużego miśka, wypędzają go z wioski.

Smerfy

Sezon 1

Smerfy to małe niebieskie postacie, które mieszkają razem w wiosce, w domkach zrobionych z grzybów. Ich cechą szczególną jest to, że są prawie identyczne. Wszystkie mają niebieski odcień skóry, taki sam duży nos i mały ogonek. Noszą takie same białe czapki i takie same białe spodnie. Nie trzeba dodawać, że odróżnienie ich od siebie jest prawie niemożliwe! Niektóre z nich mają jednak pewną cechę charakteru, która wyróżnia je od innych smerfów. Zapraszamy Was do obejrzenia nowej odsłony serialu w wersji 3D!

Sezon 2

Smerfy to małe niebieskie postacie, które mieszkają razem w wiosce, w domkach zrobionych z grzybów. Ich cechą szczególną jest to, że są prawie identyczne. Wszystkie mają niebieski odcień skóry, taki sam duży nos i mały ogonek. Noszą takie same białe czapki i takie same białe spodnie. Nie trzeba dodawać, że odróżnienie ich od siebie jest prawie niemożliwe! Niektóre z nich mają jednak pewną cechę charakteru, która wyróżnia je od innych Smerfów. Zapraszamy Was do obejrzenia nowej odsłony serialu w wersji 3D!