Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: und w api2_getImages() (linia 45 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/provys_importer/provys_importer.module).

O filmie

2019, reż.Martin Schreier
Wyst. Dennis Mojen, Ellenie Salvo Gonzalez, Emilia Schüle, Heiner Lauterbach, Ken Duken, Michael Gwisdek, Nikolai Kinski

Lato 1961 roku, Emil (Dennis Mojen) opuszcza wojsko i szuka swojego miejsca na ziemi. Dzięki pomocy starszego brata Alexa (Ken Duken), znajduje pracę w studiu filmowym DEFA. Chłopak zostaje statystą w niemiecko-francuskiej produkcji i zakochuje się w niezwykle utalentowanej tancerce Milou (Emilia Schüle). Ich szczęście zostaje jednak brutalnie przerwane, gdy granice zostają zamknięte, a stolica Niemiec zostaje podzielona przez Mur Berliński. Cudzoziemka nie ma innego wyjścia – musi powrócić do rodzinnego Paryża. Emil jednak się nie poddaje i wymyśla spektakularny plan powrotu dziewczyny do kraju. Wkrótce jednak dowiaduje się, że jego ukochana jest już zaręczona z innym mężczyzną. Czy mimo to Emil zaryzykuje i powalczy o swoją miłość?
„Fabryka marzeń” to przepiękna, romantyczna opowieść z niesamowitą historią w tle.