Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: und w api2_getImages() (linia 45 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/provys_importer/provys_importer.module).

O filmie

1968, reż.Jean Girault
Wyst. Christian Marin, Claude Gensac, Geneviève Grad, Guy Grosso, Jean Lefebvre, Louis de Funes, Michel Galabru, Michel Modo

Odtwórca głównej roli, jeden z najbardziej rozpoznawalnych francuskich aktorów - słynny Louis de Funès – powiedział kiedyś, że „Śmiech jest dla duszy tym samym, czym tlen dla płuc”. Przygotuj się więc na rozrywkę w najlepszym wydaniu!
„Żandarm się żeni” to trzecia komedia o przygodach francuskiego funkcjonariusza pilnującego porządku w malowniczym kurorcie Saint Tropez. Pewnego upalnego dnia sierżant Ludovic Cruchot (Louis de Funès) dostaje nietypowe zadanie od swoich przełożonych - wraz ze swoimi współpracownikami mają w cywilnych ubraniach obserwować turystów i surowo karać tych, którzy łamią przepisy. Pewnego dnia, podczas pilnowania tłumu ludzi odpoczywających na śródziemnomorskim kąpielisku, na drogę wyjeżdża pędzący Ford Mustang. Cruchot bez wahania wyrusza w szalony pościg za piratem drogowym. Kierowcą auta okazuje się atrakcyjna kobieta - Josépha Lefrançois (Claude Gensac) - wdowa po wpływowym pułkowniku, która przyjechała do Saint-Tropez, by odwiedzić komendanta Gerbera (Michel Galabru). Tajemnicza piękność szybko zakochuje się w Ludovicu. Okazuje się, że przypomina jej… zmarłego męża! Nowa partnerka nie przypada jednak do gustu córce żandarma – Nicole (Genevieve Grad). Czy mimo przeszkód Josepha i Cruchot stworzą udany związek? Przekonajcie się sami!