Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: und w api2_getImages() (linia 45 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/provys_importer/provys_importer.module).

O filmie

2010, reż.Keoni Waxman
Wyst. Eric Roberts, Gary Daniels, Michael Hogan, Steve Austin

„Zabójcze polowanie” to wypełniony akcją i adrenaliną film o człowieku, który łamie własne zasady, żeby ocalić najcenniejszą rzecz w swoim życiu - córkę. Świetna rozrywka gwarantowana!
Jim Rhodes (Steve Austin) jest byłym funkcjonariuszem patrolu granicznego, który po rozwodzie samotnie wychowuje zbuntowaną córkę Kim (Marie Avgeropoulos). Gdy jego zawodowy partner ginie w tragicznych okolicznościach, Jim postanawia poszukać spokojniejszego życia w małym miasteczku przy granicy z Kanadą. W tym samym czasie grupa przestępców, którą przewodzi Banks (Gil Bellows), świętuje dokonanie spektakularnego napadu na bank. Jeden ze złodziei – Lawson (Michael Hogan) – zdradza swoich współpracowników i ucieka ze zrabowanymi pieniędzmi. Drogi czwórki bohaterów przecinają się w spokojnym, przygranicznym miasteczku. Banks chce, aby Jim pomógł im w polowaniu na zdrajcę i przeprowadził ich przez góry. Aby go do tego zmusić, porywa Kim. Jim musi zacząć współpracować z przestępcami i wykorzystać posiadane umiejętności, aby uratować ukochaną córkę.