Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: source w ramowka_api_getVideo_newPlayPuls() (linia 58 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/ramowka_api/ramowka_api.module).
  • Notice: Undefined index: screenshot w ramowka_api_getVideo_newPlayPuls() (linia 59 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/ramowka_api/ramowka_api.module).
  • Notice: Undefined index: und w api2_getImages() (linia 45 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/provys_importer/provys_importer.module).

O filmie

2020, reż.Kyle Rankin
Wyst. Eli Brown, Isabel May, Olly Sholotan, Radha Mitchell, Thomas Jane

Pełen emocji film akcji, który opowiada o strzelaninie w amerykańskiej szkole. Licealistka próbuje powstrzymać uzbrojonych napastników i ocalić rówieśników. Co z tego wyniknie?
Uczennica szkoły średniej Zoe Hull (Isabel May) próbuje uporać się z traumą po śmierci swojej matki, ale przeżyta tragedia sprawia, że wciąż nie potrafi dogadać się ze swoimi bliskimi – ojcem (Thomas Jane) i najlepszym przyjacielem Ollym (Lewis Washington). Podczas drogi do szkoły Zoe widzi, jak jej kolega z klasy Chris Jelick (Britton Sear) zostawia dziwne urządzenie na polu, ale odbiera to jako formę dziwnego żartu. Wkrótce w mieście dochodzi do kilku eksplozji, które odwracają uwagę ratowników i sprawiają, że drogi stają się nieprzejezdne. W tym samym czasie do szkolnej stołówki wjeżdża furgonetka z czterema uzbrojonymi napastnikami. Rozpoczyna się strzelanina, a zamachowcy całe zajście transmitują na żywo w mediach społecznościowych. Zoe ma szansę uciec ze szkoły, ale wykorzystuje swój spryt i umiejętności przetrwania, by walczyć o życie swoje i kolegów z klasy.